FALMAR
ul. Lilli Wenedy 18E/17
80-419 Gdańsk

Tel. 58 341-91-07
Tel./fax 58 345-80-94
e-mail: biuro@falmar.pl

Godziny pracy:

Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 16.00

FALMAR od 2001 r. specjalizuje się w sprzedaży wysyłkowej poprzez sklepy internetowe. Wybrane produkty oferujemy także odbiorcom hurtowym.

www.balter.pl
Sklep dystrybuuje produkty poprawiające komfort życia i jakość powietrza w pomieszczeniach. Dużą część oferty stanowią nawilżacze powietrza, oczyszczacze powietrza i osuszacze powietrza. Znaleźć też można wentylatory i klimatyzatory, bogaty wybór temometrów, termohigrometrów i stacji pogody. Drugą grupę oferowanych przez sklep produktów stanowią urządzenia medyczne, takie jak: termometry medyczne, ciśnieniomierze, inhalatory oraz produkty do termoterapii.

www.dolinakremowa.pl
Sklep prezentuje szeroką i stale rozbudowywaną gamę kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy. W ofercie można znaleźć zarówno produkty popularne i często reklamowane, jak i te, które trudno znaleźć na półkach zwykłych sklepów. Klient może wybrać tu dla siebie nowości rynku kosmetycznego, ale także znajdzie produkty, do których jest przyzwyczajony.


Towar dystrybuowany w sklepach firmy FALMAR pochodzi głównie od krajowych producentów, dystrybutorów i hurtowni. Zwracamy uwagę na opinie klientów i wycofujemy z oferty produkty, które nie spełniają ich oczekiwań, jednocześnie wprowadzając kolejne nowości.


Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem oczyszczaczy powietrza AIRFREE. Urządzenia te znalazły już uznanie w wielu krajach na świecie i z roku na rok cieszą się także coraz lepszą opinią wśród polskich klientów. Są to prawdopodobnie najczęściej testowane oczyszczacze powierza na świecie. Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane poszerzeniem swojej oferty o sprawdzone produkty. Więcej szczegółów o samych urządzeniach znajdą Państwa na stronie www.oczyszczacz.pl.


Zapraszamy do współpracy z nami zarówno dostawców jak i odbiorców. Na wszelkie propozycje jesteśmy otwarci.

Copyright GRUPA REKLAMOWA Avocado